Sprzedaż - Działka 4023 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
Na zapytanie
Property 2258 photo 1
Property 2258 photo 2
Property 2258 photo 3
Property 2258 photo 4
Property 2258 photo 5
Property 2258 photo 6
Property 2258 photo 7

Details

  • Plaża: песчаный с пологим заходом в воду
  • Inne udogodnienia: вода и электричество проходят в 80м
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka4023 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64900
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63028
  • Metry kw. 4006 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60728
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59992
  • Metry kw. 4132 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 60541
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 62182
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
62 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 59706
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 600 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62858
  • Metry kw. 15867 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera