Sprzedaż - Działka 27000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
450 000 €
16 €/m²
Property 62182 photo 1
Property 62182 photo 2
Property 62182 photo 3
Property 62182 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 87 km

Opis

Na sprzedaż Działka27000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
540 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 22777
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 47642
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
600 000 € 211 €/m²
  • Kod obiektowy 65598
  • Metry kw. 2835 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
500 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41061
  • Metry kw. 10018 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
500 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 11373
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
550 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 47698
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
380 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 46799
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
430 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35743
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 39413
  • Metry kw. 5078 m²
  • Odległość do plaży 220 m

Subskrypcja newslettera