Sprzedany
93 000 €
1431 €/m²
Property 22716 photo 1
Property 22716 photo 2
Property 22716 photo 3
Property 22716 photo 4
Property 22716 photo 5
Property 22716 photo 6
Property 22716 photo 7
Property 22716 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1977
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod obiektowy 28736
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod obiektowy 41183
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod obiektowy 63320
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Kod obiektowy 63706
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 63856
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod obiektowy 64130
  • Metry kw. 16 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 64259
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65251
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera