120 000 € 100 000 €
3333 €/m²
Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 48458
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
165 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 50635
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
178 000 € 1561 €/m²
  • Kod obiektowy 51771
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
168 000 € 2507 €/m²
  • Kod obiektowy 52296
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod obiektowy 53260
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod obiektowy 56290
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod obiektowy 57034
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 57503
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod obiektowy 57535
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 57556
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera