Sprzedaż - Dom wolnostojący 274 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
855 000 €
3120 €/m²
Property 23339 photo 1
Property 23339 photo 2
Property 23339 photo 3
Property 23339 photo 4
Property 23339 photo 5
Property 23339 photo 6
Property 23339 photo 7
Property 23339 photo 8
Property 23339 photo 9
Property 23339 photo 10
Property 23339 photo 11
Property 23339 photo 12
Property 23339 photo 13
Property 23339 photo 14
Property 23339 photo 15
Property 23339 photo 16
Property 23339 photo 17
Property 23339 photo 18
Property 23339 photo 19
Property 23339 photo 20
Property 23339 photo 21
Property 23339 photo 22
Property 23339 photo 23
Property 23339 photo 24
Property 23339 photo 25
Property 23339 photo 26
Property 23339 photo 27
Property 23339 photo 28
Property 23339 photo 29
Property 23339 photo 30
Property 23339 photo 31
Property 23339 photo 32
Property 23339 photo 33
Property 23339 photo 34

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 10
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 274 metrów kwadratów na Korfu. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na las.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.