140 000 €
388 €/m²
Property 24728 photo 1
Property 24728 photo 2

Details

  • Odległość od lotniska: 105 km

Opis

Na sprzedaż Działka360 metrów kwadratowych na Wschodnim Peloponezie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 45530
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
170 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 15942
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
190 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 56273
  • Metry kw. 1160 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
200 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 14460
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
130 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 10372
  • Metry kw. 1614 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
120 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 6911
  • Metry kw. 782 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
125 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 15797
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 40 m

Subskrypcja newslettera