Na zapytanie
Property 24953 photo 1
Property 24953 photo 2
Property 24953 photo 3
Property 24953 photo 4
Property 24953 photo 5
Property 24953 photo 6
Property 24953 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 280 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka26001 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
427 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 47454
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
860 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47506
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47791
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 48428
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
102 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 48429
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 48645
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
49 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 48833
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera