1 200 000 €
3109 €/m²
Property 24980 photo 1
Property 24980 photo 2
Property 24980 photo 3
Property 24980 photo 4
Property 24980 photo 5
Property 24980 photo 6
Property 24980 photo 7
Property 24980 photo 8
Property 24980 photo 9
Property 24980 photo 10
Property 24980 photo 11
Property 24980 photo 12
Property 24980 photo 13
Property 24980 photo 14
Property 24980 photo 15
Property 24980 photo 16
Property 24980 photo 17
Property 24980 photo 18
Property 24980 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 386 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z 2 sypialnie, 2 salonów z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 4 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod obiektowy 12999
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • Kod obiektowy 16884
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod obiektowy 18833
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 35090
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod obiektowy 60523
  • Metry kw. 530 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod obiektowy 63185
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 64729
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera