Rented
Na zapytanie
Property 25031 photo 1
Property 25031 photo 2
Property 25031 photo 3
Property 25031 photo 4
Property 25031 photo 5
Property 25031 photo 6
Property 25031 photo 7
Property 25031 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2014
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 134 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod obiektowy 65224
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod obiektowy 65225
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65227
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod obiektowy 65229
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod obiektowy 65230
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65239
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65243
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65244
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65245
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65246
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera