200 000 €
2564 €/m²
Property 66046 photo 1
Property 66046 photo 2
Property 66046 photo 3
Property 66046 photo 4
Property 66046 photo 5
Property 66046 photo 6
Property 66046 photo 7
Property 66046 photo 8
Property 66046 photo 9
Property 66046 photo 10
Property 66046 photo 11
Property 66046 photo 12
Property 66046 photo 13
Property 66046 photo 14
Property 66046 photo 15
Property 66046 photo 16
Property 66046 photo 17
Property 66046 photo 18
Property 66046 photo 19
Property 66046 photo 20
Property 66046 photo 21
Property 66046 photo 22
Property 66046 photo 23
Property 66046 photo 24
Property 66046 photo 25
Property 66046 photo 26

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
273 000 € 2149 €/m²
  • Kod obiektowy 12810
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
275 000 € 5092 €/m²
  • Kod obiektowy 51849
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 3089 €/m²
  • Kod obiektowy 52946
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 2806 €/m²
  • Kod obiektowy 54733
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 5851 €/m²
  • Kod obiektowy 60158
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod obiektowy 60392
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 62386
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Kod obiektowy 63992
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65239
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera