Sprzedaż - Działka 40687 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki
1 600 000 €
39 €/m²
Property 25702 photo 1
Property 25702 photo 2
Property 25702 photo 3
Property 25702 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 15 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 10 km
  • Odległość od lotniska: 74 km

Opis

Na sprzedaż Działka40687 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 4000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 45827
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 1922
  • Metry kw. 38500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60814
  • Metry kw. 6030 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 500 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 6307
  • Metry kw. 13180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 25032
  • Metry kw. 16800 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 500 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 5452
  • Metry kw. 10550 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 25702
  • Metry kw. 40687 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
2 100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 11458
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 200 000 € 433 €/m²
  • Kod obiektowy 62160
  • Metry kw. 5080 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera