Sprzedaż - Działka na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki
210 000 €
233 €/m²
Property 2673 photo 1
Property 2673 photo 2
Property 2673 photo 3
Property 2673 photo 4
Property 2673 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36994
  • Metry kw. 6560 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 14326
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
220 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 33833
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
170 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 19851
  • Metry kw. 10262 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 49320
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 61823
  • Metry kw. 2550 m²
  • Odległość do plaży 13 m
Sprzedaż
215 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 49314
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 2403
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 49316
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera