O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Chalkidiki
300 000 €
115 €/m²
Kod obiektowy
2403
Odległość do morza:
150 m
Odległość od lotniska:
21 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
330 000 €
89 €/m²
Działka 3685 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
45945
Metry kw.
3685 m²
Odległość do plaży
900 m
Sprzedaż
425 000 €
215 €/m²
Działka 1976 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
63159
Metry kw.
1976 m²
Odległość do plaży
250 m
Sprzedaż
265 000 €
632 €/m²
Działka 419 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
22231
Metry kw.
419 m²
Odległość do plaży
50 m
Rekomendowane
Sprzedaż
250 000 €
98 €/m²
Działka 2550 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
61823
Metry kw.
2550 m²
Odległość do plaży
13 m
Sprzedaż
290 000 €
145 €/m²
Działka 2000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
49320
Metry kw.
2000 m²
Odległość do plaży
1100 m
Sprzedaż
300 000 €
Działka Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
2403
Metry kw.
0 m²
Odległość do plaży
150 m
Sprzedaż
360 000 €
42 €/m²
Działka 8500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
58304
Metry kw.
8500 m²
Odległość do plaży
300 m
Sprzedaż
360 000 €
194 €/m²
Działka 1850 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
61745
Metry kw.
1850 m²
Odległość do plaży
12000 m
Sprzedaż
330 000 €
536 €/m²
Działka 615 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
39704
Metry kw.
615 m²
Odległość do plaży
20 m
Sprzedaż
320 000 €
132 €/m²
Działka 2407 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Kod obiektowy
31318
Metry kw.
2407 m²
Odległość do plaży
150 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1