Sprzedaż - Działka na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki
180 000 €
45 €/m²
Property 2674 photo 1
Property 2674 photo 2
Property 2674 photo 3
Property 2674 photo 4
Property 2674 photo 5
Property 2674 photo 6
Property 2674 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 9300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 750 km
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Dwie  działki na sprzedaż w wiosce w stylu miejskim na półwyspie Chalcydyckim. Powierzchnia każdego z nich to 4000 mkw. Obie działki są pod zabudowę, dopuszczalne powierzchnie zabudowy to 200 mkw dla każdej.  Na miejscu zapewniona jest woda i prąd.

Wioska wyróżnia się czystym powietrzem, przesyconym aromatem igieł sosnowych, sosnowych gajów, posiada rozwiniętą infrastrukturę  i znajduje się w pobliżu miasta Saloniki.  

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56310
  • Metry kw. 3270 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
175 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 48321
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
160 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 6683
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 14326
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
168 000 € 480 €/m²
  • Kod obiektowy 277
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 61823
  • Metry kw. 2550 m²
  • Odległość do plaży 13 m
Sprzedaż
215 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 8160
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
215 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 56635
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
175 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 29001
  • Metry kw. 947 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
160 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 62368
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 360 m

Subskrypcja newslettera