Sprzedaż - Działka 947 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
175 000 €
184 €/m²
Property 29001 photo 1
Property 29001 photo 2
Property 29001 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość od lotniska: 43 km

Opis

Na sprzedaż Działka947 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 756 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja