Sprzedaż - Działka 9500 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki
100 000 €
10 €/m²
Property 26825 photo 1
Property 26825 photo 2
Property 26825 photo 3
Property 26825 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka9500 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
110 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 61609
  • Metry kw. 1370 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
140 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 62991
  • Metry kw. 9670 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
100 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 58209
  • Metry kw. 5829 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 40484
  • Metry kw. 3475 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
85 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 59915
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 26825
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
130 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 23677
  • Metry kw. 1354 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
110 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 58212
  • Metry kw. 6875 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
90 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 47802
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
85 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 62234
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera