Sprzedaż - Działka 12100 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
400 000 €
33 €/m²
Property 2725 photo 1
Property 2725 photo 2
Property 2725 photo 3
Property 2725 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 81 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka12100 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 320 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 2984
  • Metry kw. 5015 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 3645
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
450 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6899
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 10871
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 11373
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
330 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 11395
  • Metry kw. 7125 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15174
  • Metry kw. 6974 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 18731
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 18732
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera