250 000 €
277 €/m²
Property 29526 photo 1
Property 29526 photo 2
Property 29526 photo 3
Property 29526 photo 4
Property 29526 photo 5
Property 29526 photo 6
Property 29526 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż Działka900 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34018
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
240 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 45187
  • Metry kw. 835 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
330 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 11395
  • Metry kw. 7125 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
219 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 59630
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 11424
  • Metry kw. 4123 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47242
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
270 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 60709
  • Metry kw. 1063 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
320 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 1050
  • Metry kw. 7230 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera