Sprzedaż - Działka 1063 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Elia
270 000 €
253 €/m²
Property 60709 photo 1
Property 60709 photo 2
Property 60709 photo 3
Property 60709 photo 4
Property 60709 photo 5
Property 60709 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 90 km

Opis

Na sprzedaż Działka1063 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 425 metrów kwadratowych.

Lokalizacja