Sprzedaż - Działka 9861 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Skala Fourkas
525 000 €
53 €/m²
Property 2987 photo 1
Property 2987 photo 2
Property 2987 photo 3

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka9861 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 280 metrów kwadratowych.

 

Działka podzielona jest na dwie integralne części, na każdej z których istnieje możliwość wybudowania 200 mkw. powierzchni mieszkalnej. Istnieje również możliwość wybudowania piwnicy o powierzchni około 200 mkw

Lokalizacja