Sprzedaż - Budynek 650 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Voula
4 500 000 €
6923 €/m²
Property 31281 photo 1
Property 31281 photo 2
Property 31281 photo 3
Property 31281 photo 4
Property 31281 photo 5
Property 31281 photo 6
Property 31281 photo 7
Property 31281 photo 8
Property 31281 photo 9
Property 31281 photo 10
Property 31281 photo 11
Property 31281 photo 12
Property 31281 photo 13
Property 31281 photo 14
Property 31281 photo 15
Property 31281 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2000
  • System ogrzewania: diesel
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 650 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja