Sprzedaż - Działka 9800 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Tripiti powiedział:
550 000 €
56 €/m²
Property 31596 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 82 km

Opis

Na sprzedaż Działka9800 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja