O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Dom wolnostojący 215 m² na Korfu
Grecja
Wyspy Jońskie
Prefektura Korfu
Korfu
Lefkimmi powiedział:
98 000 €
456 €/m²
Kod obiektowy
31847
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Dom wolnostojący
Metry kw.
215 m²
Wielkosc gruntu
250 m²
Region
Korfu
Location
Lefkimmi powiedział: (Korfu) | Prefektura Korfu (Wyspy Jońskie)
Liczba pokoi
4
Details
Liczba pokoi:
4
Warunek:
Stary budynek
Odległość do morza:
1200 m
Odległość do najbliższego miasta:
35 km
Odległość od lotniska:
36 km
Usługi
Magazyn
Wymaga naprawy
Opis
Lokalizacja