Property 32069 photo 1
Property 32069 photo 2
Property 32069 photo 3
Property 32069 photo 4
Property 32069 photo 5

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 111 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Loutraki. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 16846
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 17781
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32069
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
635 000 € 6684 €/m²
  • Kod obiektowy 39044
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 39045
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 49217
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2756 €/m²
  • Kod obiektowy 56453
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 59654
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5094 €/m²
  • Kod obiektowy 59655
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera