Property 13285 photo 1
Property 13285 photo 2
Property 13285 photo 3
Property 13285 photo 4
Property 13285 photo 5
Property 13285 photo 6
Property 13285 photo 7

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Loutraki. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, ogród, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 16846
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 17781
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32069
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
635 000 € 6684 €/m²
  • Kod obiektowy 39044
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 39045
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 49217
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2756 €/m²
  • Kod obiektowy 56453
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 59654
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5094 €/m²
  • Kod obiektowy 59655
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera