Sprzedaż - Działka 276 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Partenony
60 000 € 50 000 €
181 €/m²
Property 33313 photo 1
Property 33313 photo 2
Property 33313 photo 3
Property 33313 photo 4
Property 33313 photo 5
Property 33313 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 112 km

Opis

Na sprzedaż Działka276 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 138 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja