150 000 €
2500 €/m²
Property 34854 photo 1
Property 34854 photo 2
Property 34854 photo 3
Property 34854 photo 4
Property 34854 photo 5
Property 34854 photo 6
Property 34854 photo 7
Property 34854 photo 8
Property 34854 photo 9
Property 34854 photo 10
Property 34854 photo 11
Property 34854 photo 12
Property 34854 photo 13
Property 34854 photo 14
Property 34854 photo 15
Property 34854 photo 16
Property 34854 photo 17
Property 34854 photo 18
Property 34854 photo 19

Details

  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod obiektowy 63320
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 61831
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2933 €/m²
  • Kod obiektowy 60916
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 50635
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 57556
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod obiektowy 57034
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod obiektowy 65365
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera