175 000 €
4375 €/m²
Property 57556 photo 1
Property 57556 photo 2
Property 57556 photo 3
Property 57556 photo 4
Property 57556 photo 5
Property 57556 photo 6
Property 57556 photo 7
Property 57556 photo 8

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5900 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 62961
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod obiektowy 62802
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod obiektowy 63391
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 64864
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 60443
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod obiektowy 65792
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod obiektowy 63306
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 66037
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod obiektowy 65309
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera