Sprzedaż - Działka 12041 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
600 000 €
49 €/m²
Property 35208 photo 1
Property 35208 photo 2
  • Kod obiektowy 35208
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 12041 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Współczynnik zabudowy: 20
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka12041 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
890 000 € 1010 €/m²
  • Kod obiektowy 53100
  • Metry kw. 881 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
735 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 53126
  • Metry kw. 3986 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
530 000 € 581 €/m²
  • Kod obiektowy 45858
  • Metry kw. 911 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
500 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 38231
  • Metry kw. 24500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
650 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 44450
  • Metry kw. 8027 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
613 600 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23380
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
650 000 € 764 €/m²
  • Kod obiektowy 41153
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
740 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 38723
  • Metry kw. 10554 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
570 350 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 23396
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
590 000 € 1008 €/m²
  • Kod obiektowy 32170
  • Metry kw. 585 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera