Sprzedaż - Działka 24500 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
500 000 €
20 €/m²
Property 38231 photo 1
Property 38231 photo 2
Property 38231 photo 3
Property 38231 photo 4
  • Kod obiektowy 38231
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 24500 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż Działka24500 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
535 000 € 685 €/m²
  • Kod obiektowy 53059
  • Metry kw. 781 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
650 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 36217
  • Metry kw. 691 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
590 000 € 1008 €/m²
  • Kod obiektowy 32170
  • Metry kw. 585 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
580 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 23400
  • Metry kw. 1161 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
616 850 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23387
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
460 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 53061
  • Metry kw. 762 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 45007
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
715 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 42294
  • Metry kw. 6689 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera