O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 5600 m² w Limassol
Grecja
Cypr
Limassol
1 000 000 €
178 €/m²
Kod obiektowy
35997
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
5600 m²
Region
Limassol
Location
Limassol (Cypr)
Details
Odległość do morza:
1200 m
Odległość od lotniska:
48 km
Opis
Na sprzedaż Działka5600 metrów kwadratowych w Limassol. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.
Lokalizacja