O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 773 m² w Nikozji
Grecja
Cypr
Nikozja
Centrum Lefkozja - Nikozja
1 450 000 €
1875 €/m²
Kod obiektowy
60517
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
773 m²
Region
Nikozja
Location
Cypr (Cypr) | Centrum Lefkozja - Nikozja (Nikozja)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka773 metrów kwadratowych w Nikozji.
Lokalizacja