350 000 €
280 €/m²
Property 3618 photo 1
Property 3618 photo 2
Property 3618 photo 3
Property 3618 photo 4
Property 3618 photo 5
Property 3618 photo 6
Property 3618 photo 7
Property 3618 photo 8
Property 3618 photo 9
Property 3618 photo 10
Property 3618 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1250 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 3423
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
330 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 3591
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
350 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 3618
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5813
  • Metry kw. 12912 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
430 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 31000
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
360 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 38014
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
350 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 59541
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
500 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 62895
  • Metry kw. 2113 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera