Sprzedaż - Działka 7999 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
180 000 €
22 €/m²
Property 36531 photo 1
Property 36531 photo 2
Property 36531 photo 3
  • Kod obiektowy 36531
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 7999 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka7999 metrów kwadratowych w Pafos. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 365 €/m²
  • Kod obiektowy 42291
  • Metry kw. 547 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
145 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 53200
  • Metry kw. 2936 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
160 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 37938
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
150 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 43764
  • Metry kw. 10368 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
200 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 37445
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera