O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 2936 m² w Limassol
Grecja
Cypr
Limassol
Moni
145 000 €
49 €/m²
Kod obiektowy
53200
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
2936 m²
Region
Limassol
Location
Cypr (Cypr) | Moni (Limassol)
Details
Współczynnik zabudowy:
6
Odległość do morza:
3500 m
Odległość od lotniska:
60 km
Opis
Na sprzedaż Działka2936 metrów kwadratowych w Limassol.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
125 000 €
415 €/m²
Działka 301 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
25193
Metry kw.
301 m²
Odległość do plaży
2400 m
Sprzedaż
180 000 €
84 €/m²
Działka 2119 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
54504
Metry kw.
2119 m²
Sprzedaż
180 000 €
17 €/m²
Działka 10034 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
57542
Metry kw.
10034 m²
Sprzedaż
210 000 €
18 €/m²
Działka 11295 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
58687
Metry kw.
11295 m²
Sprzedaż
180 000 €
15 €/m²
Działka 11299 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
58828
Metry kw.
11299 m²
Sprzedaż
210 000 €
318 €/m²
Działka 660 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
48676
Metry kw.
660 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
205 000 €
27 €/m²
Działka 7358 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
52119
Metry kw.
7358 m²
Sprzedaż
167 800 €
259 €/m²
Działka 647 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
25716
Metry kw.
647 m²
Sprzedaż
185 000 €
34 €/m²
Działka 5324 m² Ayia Napa
Ayia Napa
Kod obiektowy
52033
Metry kw.
5324 m²
Sprzedaż
200 000 €
59 €/m²
Działka 3345 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
55919
Metry kw.
3345 m²
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z
Polityka prywatnosci