1 150 000 €
2738 €/m²
Property 36924 photo 1
Property 36924 photo 2
Property 36924 photo 3
Property 36924 photo 4
Property 36924 photo 5
Property 36924 photo 6
Property 36924 photo 7
Property 36924 photo 8
Property 36924 photo 9
Property 36924 photo 10
Property 36924 photo 11
Property 36924 photo 12
Property 36924 photo 13
Property 36924 photo 14
Property 36924 photo 15
Property 36924 photo 16
Property 36924 photo 17
Property 36924 photo 18
Property 36924 photo 19
Property 36924 photo 20
Property 36924 photo 21
Property 36924 photo 22
Property 36924 photo 23
Property 36924 photo 24
Property 36924 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Sprzedaż
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 24415
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod obiektowy 11618
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 56119
  • Metry kw. 810 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Kod obiektowy 59531
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Kod obiektowy 39124
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 10500 m
Sprzedaż
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod obiektowy 60917
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Kod obiektowy 19660
  • Metry kw. 327 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42668
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 40591
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Kod obiektowy 36924
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera