Sprzedaż - Apartament 41 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
340 263 €
8299 €/m²
Property 36943 photo 1
Property 36943 photo 2
Property 36943 photo 3
Property 36943 photo 4
Property 36943 photo 5
Property 36943 photo 6
Property 36943 photo 7
  • Kod obiektowy 36943
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 41 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 2

Details

  • Rok budowy: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 320 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, spiżarnia.

Lokalizacja