Sprzedaż - Działka 34200 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Potidaia
430 000 €
12 €/m²
Property 36978 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż Działka34200 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 1600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 330 €/m²
  • Kod obiektowy 62619
  • Metry kw. 1666 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
375 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 54311
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
390 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 47126
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
500 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 24937
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
500 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 32111
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
350 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 4474
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 44759
  • Metry kw. 9900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 49057
  • Metry kw. 2704 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
350 000 € 555 €/m²
  • Kod obiektowy 9132
  • Metry kw. 630 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera