Sprzedaż - Działka 9500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
90 000 €
9 €/m²
Property 37320 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka9500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 21286
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 4726
  • Metry kw. 623 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
87 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 14584
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
76 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 59526
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
112 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29410
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
100 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 6625
  • Metry kw. 6915 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
130 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 24776
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 59551
  • Metry kw. 792 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 31876
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera