100 000 €
20 €/m²
Property 31876 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż Działka4800 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 12724
  • Metry kw. 3900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
140 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 59995
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
131 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2665
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 25621
  • Metry kw. 3350 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 31876
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
128 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 4525
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 59910
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
87 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 14584
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
120 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 39027
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera