800 000 €
71 €/m²
Property 3750 photo 1
Property 3750 photo 2
Property 3750 photo 3
Property 3750 photo 4
Property 3750 photo 5
Property 3750 photo 6
Property 3750 photo 7
Property 3750 photo 8
Property 3750 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka11250 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 3750
  • Metry kw. 11250 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 3849
  • Metry kw. 18250 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 100 000 € 174 €/m²
  • Kod obiektowy 6471
  • Metry kw. 6320 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
700 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 22193
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
950 000 € 254 €/m²
  • Kod obiektowy 60812
  • Metry kw. 3734 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
800 000 € 471 €/m²
  • Kod obiektowy 62894
  • Metry kw. 1696 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63626
  • Metry kw. 3350 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera