1 290 000 €
2304 €/m²
Property 3757 photo 1
Property 3757 photo 2
Property 3757 photo 3
Property 3757 photo 4
Property 3757 photo 5
Property 3757 photo 6
Property 3757 photo 7
Property 3757 photo 8
Property 3757 photo 9
Property 3757 photo 10
Property 3757 photo 11
Property 3757 photo 12
Property 3757 photo 13
Property 3757 photo 14
Property 3757 photo 15
Property 3757 photo 16
Property 3757 photo 17
Property 3757 photo 18
Property 3757 photo 19
Property 3757 photo 20
Property 3757 photo 21
Property 3757 photo 22
Property 3757 photo 23
Property 3757 photo 24

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2008
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Oferujemy do sprzedaży hotel o powierzchni 560 mkw na wyspie Thassos. Ten 3-piętrowy hotel posiada 6 apartamentów- pokoi. Każde mieszkanie jest w pełni umeblowane, posiada wszystkie potrzebne urządzenia elektryczne, klimatyzację, kuchnię i naczynia, łazienkę, system grzewczy. W czterech z sześciu apartamentów znajduje się kominek, w jednym z nich znajduje się jacuzzi.
Na parterze znajduje się komórka lokatorska, kotłownia, pralnia oraz dwa pokoje.
Do hotelu przynależy działka o powierzchni 601 mkw z placem zabaw, basenem o powierzchni 67 mkw oraz miejscem parkingowym na 6 samochodów.
Z hotelu roztacza się wspaniały widok na góry i znajduje się on 1,5 km od piaszczysto-kamienistej plaży.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 290 000 € 2303 €/m²
  • Kod obiektowy 3757
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 400 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 60528
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 200 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 60633
  • Metry kw. 404 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 400 000 € 2910 €/m²
  • Kod obiektowy 60948
  • Metry kw. 481 m²
  • Rooms 17
Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 61059
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 10

Subskrypcja newslettera