1 300 000 €
5200 €/m²
Property 61059 photo 1
Property 61059 photo 2
Property 61059 photo 3
Property 61059 photo 4
Property 61059 photo 5
Property 61059 photo 6
Property 61059 photo 7
Property 61059 photo 8
Property 61059 photo 9
Property 61059 photo 10
Property 61059 photo 11
Property 61059 photo 12
Property 61059 photo 13
Property 61059 photo 14
Property 61059 photo 15
Property 61059 photo 16
Property 61059 photo 17
Property 61059 photo 18
Property 61059 photo 19
Property 61059 photo 20
Property 61059 photo 21
Property 61059 photo 22
Property 61059 photo 23
Property 61059 photo 24

Details

  • Rok budowy: 1988
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 10
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Odległość do morza: 220 m

Usługi

  • Parking
  • Access

Opis

Na sprzedaż 0-hotel o powierzchni 250 metrów kwadratów na Thassos. Hotel ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, trawę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 290 000 € 2303 €/m²
  • Kod obiektowy 3757
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 400 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 60528
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 200 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 60633
  • Metry kw. 404 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 400 000 € 2910 €/m²
  • Kod obiektowy 60948
  • Metry kw. 481 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 61059
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 220 m

Subskrypcja newslettera