O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 26422 m² w Pafos
Grecja
Cypr
Pafos
Pafos
520 000 €
19 €/m²
Kod obiektowy
58643
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
26422 m²
Region
Pafos
Location
Cypr (Cypr) | Pafos (środek) (Pafos)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka26422 metrów kwadratowych w Pafos.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
490 000 €
801 €/m²
Działka 611 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
53060
Metry kw.
611 m²
Odległość do plaży
5200 m
Sprzedaż
420 000 €
586 €/m²
Działka 716 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
52703
Metry kw.
716 m²
Sprzedaż
435 000 €
46 €/m²
Działka 9384 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
58719
Metry kw.
9384 m²
Sprzedaż
503 500 €
500 €/m²
Działka 1007 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23377
Metry kw.
1007 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
450 000 €
72 €/m²
Działka 6200 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
51659
Metry kw.
6200 m²
Sprzedaż
690 000 €
110 €/m²
Działka 6261 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
48539
Metry kw.
6261 m²
Odległość do plaży
8000 m
Sprzedaż
740 000 €
70 €/m²
Działka 10554 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
38723
Metry kw.
10554 m²
Odległość do plaży
4000 m
Sprzedaż
550 000 €
71 €/m²
Działka 7700 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
37738
Metry kw.
7700 m²
Odległość do plaży
8000 m
Sprzedaż
535 000 €
685 €/m²
Działka 781 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
53059
Metry kw.
781 m²
Odległość do plaży
1200 m
Sprzedaż
500 000 €
609 €/m²
Działka 821 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
45007
Metry kw.
821 m²
Odległość do plaży
500 m
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z