150 000 €
50 €/m²
Property 3860 photo 1
Property 3860 photo 2
Property 3860 photo 3
Property 3860 photo 4
Property 3860 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 900 km
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2995 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 55947
  • Metry kw. 4848 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
145 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 58079
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m

Subskrypcja newslettera