Sprzedaż - Apartament 200 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Północ Kifissia
1 155 000 €
5775 €/m²
Property 38656 photo 1
Property 38656 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 200 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, 2 łazienek, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja