1 105 000 €
12557 €/m²
Property 64413 photo 1
Property 64413 photo 2
Property 64413 photo 3
Property 64413 photo 4
Property 64413 photo 5
Property 64413 photo 6
Property 64413 photo 7
Property 64413 photo 8

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera basen komunalny, klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod obiektowy 38656
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod obiektowy 38662
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 51896
  • Metry kw. 2630 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod obiektowy 56256
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod obiektowy 56963
  • Metry kw. 186 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod obiektowy 57087
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod obiektowy 58377
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Kod obiektowy 58416
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod obiektowy 65336
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera