1 800 000 €
1125 €/m²
Property 38920 photo 1
Property 38920 photo 2
Property 38920 photo 3
Property 38920 photo 4
Property 38920 photo 5
Property 38920 photo 6
Property 38920 photo 7
Property 38920 photo 8
Property 38920 photo 9
Property 38920 photo 10
Property 38920 photo 11
Property 38920 photo 12
Property 38920 photo 13
Property 38920 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 24
  • System ogrzewania: diesel
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Parking
  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 €
  • Kod obiektowy 18092
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1269 €/m²
  • Kod obiektowy 32652
  • Metry kw. 1260 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 900 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 33440
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 84000 m
Sprzedaż
1 850 000 € 2466 €/m²
  • Kod obiektowy 13929
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 10930
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 40000 m

Subskrypcja newslettera