Sprzedaż - Działka 880 m² na Wschodnim Peloponezie

Grecja Attyka Wyspy Argosaronikos Trizina Galaty
450 000 €
511 €/m²
Property 39025 photo 1
Property 39025 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 100 m

Opis

Na sprzedaż Działka880 metrów kwadratowych na Wschodnim Peloponezie. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja