Sprzedaż - Działka 23000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
250 000 €
10 €/m²
Property 39302 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 77 km

Opis

Na sprzedaż Działka23000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 9371
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 46798
  • Metry kw. 4170 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 46536
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
230 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 51086
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59992
  • Metry kw. 4132 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
300 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 5122
  • Metry kw. 3391 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
225 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 38887
  • Metry kw. 1379 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera